Zkusíte těžit BTC – jednoduše v PC

Určitě jste slyšeli o kryptoměnách – Bitcoin, Ethereum, Monero. Jistě sledujete momentální kolaps trhu s výkonnými grafickými kartami, které skupují „těžaři“. Ceny takových grafických karet vyskočili z 15.000 Kč a ž na neuvěřitelných 50.000Kč. Tyto karty se montují do tzv. těžebních rigů. Těžba kryptoměn je náročná na hardware (cena těžebního rigu se pohybuje od 150.000 Kč výše). Zároveň je nutné počítat s astronomickými účty za elektřinu.

Přesto je možnost jak si těžbu kryptoměn vyzkoušet. Většina počítačů, na kterých běžně pracujete, má velmi velký výkon. Tento výkon zpravidla při běžné kancelářské práci nevyužijete. Nabízí se tento volný výkon spotřebovat na těžbu kryptoměn. Volný výkon je zpravidla výpočetní – tedy je vhodný pro využití k těžbě kryptoměn potřebujících výpočty. Takovou kryptoměnou je právě ta nejznámější – tedy Bitcoin (BTC).

Aby bylo těžení Bitcoinu co snažné i pro obyčejného uživatele počítače lze doporučit jednoduchou aplikaci CryptoTabBrowser (je založena na prohlížeči Google Chrome). můžete ji používat na prohlížení internetu a ona na pozadí těží Bitcoin, Nebo ji můžete shodit na lištu a používat svůj oblíbený prohlížeč. Aplikace podporuje tzv. doporučení, kdy někomu poskytnete odkaz na instalaci, on má z instalace přes tento odkaz výhodu a rovněž vy máte výhodu z jeho připojení do komunity Crypto TabBrowser.

Až natěžíte minimální množství Bitcoinu (0,00001 BTC) můžete si výnos převést na vaši peněženku. Pokud máte zájem těžení Bitcoinu vyzkoušet, nainstalujte si oaplikaci CryptoTabBrowser z tohoto odkazu https://cryptotabbrowser.com/20704284