Štosuj.cz – investuj automaticky bez emocí

Přenechte starost o dodržení svého investičního plánu automatu. Nepodléhejte zbytečným chybám kvůli impulzivním krokům. Štosuj.cz funguje jako nadstavba nad propojenou burzou/směnárnou. Své peníze a kryptoměny tak stále držíte u vybrané služby, Štosuj.cz bude pouze provádět příkazy k nákupu/prodeji podle zvolené strategie. Štosuj.cz připravilo řešení na míru. Ať už s Bitcoinem teprve začínáte, chcete své investice optimalizovat, obchodovat volatilitu, nebo už realizujete zisky. Díky definování a automatizaci vlastní strategie dosáhnete svého cíle s větší jistotou. Jedná se o český projekt, tedy můžete počítat s podporou v češtině.

  • DCA strategie – Dollar-Cost Averaging je nejjednodušší a zároveň velmi efektivní metoda postupného nakupování, kdy v pravidelném intervalu investujete za stále stejnou částku. Vyhnete se tak “časování trhu” a Bitcoin berete jako dlouhodobé spoření. Pokud s Bitcoinem začínáte, nebo chcete dlouhodobě pasivně investovat nezávisle na aktuální ceně, je DCA nejlepší způsob, jak si například každý týden kousek bitcoinu přikoupit.
  • Grid strategie – Bitcoin je volatilní. Lítá nahoru a dolu. Tyto cenové výkyvy naše grid strategie dokáže automaticky zobchodovat. Při růstu ceny prodává, při poklesu nakupuje zpět více bitcoinu. Jedná se o nejjednodušší obchodní strategii postavenou na čisté matematice. Žádné indikátory, jen procentuální pohyby. Grid strategii aktivuj pouze v případě, kdy už jste se svým bitcoinem celkově v plusu, chcete automaticky vydělávat na cenových pohybech a částečně realizovat zisk.
  • Exit strategie – Máte už zhodnoceno a přemýšlíte jak částečně realizovat zisk? S rostoucí cenou bitcoinu a dalších kryptoměn přichází otázka kdy a jak vybírat zisk? Štosuj.cz nabízí pravidelný odprodej formou DCA (i dynamickou částkou podle indikátorů) s automatizaci exit strategie podle rostoucí ceny. Vždy tedy budete prodávat na aktuálně nejlepší ceně. Záleží na Vaší individuální situaci. Pokud Vám v rostoucím trhu pomůže vybrat si část zisků a na něco je použít, nebo diverzifikovat jinam, Štosuj.cz to pomůže udělat chytře.

Nastavit si na Štosuj.cz pravidelný nákup Bitcoinu (BTC) za státní peníze (CZK, EUR, USD) či stablecoiny (USDT, USDC a další) jde naprosto zdarma. Omezení je pouze na BTC a počtet samostatných pravidelných nákupů (zdarma jen 2) a dostupnou frekvencí (zdarma jen měsíční a týdenní frekvence). Pro odemčení kratších frekvencí nákupů, dalších měnových párů a dalších funkcí e potřeba předplatné. Předplatné se kupuje za tzv. Štosáky, které lze získat za používání Štosuj.cz a registrací přez tento odkaz https://stosuj.cz/?aff=ufint získáte 50 štosáků, které lze použít na předplatné PLUS a vyzkoušet pokročilé funkce.