BTC Prague 2024

Největší bitcoinová konference v Evropě, BTC Prague, je minulostí. Letošní druhý ročník se konal, stejně jako vloni, na výstavišti PVA v Letňanech. I letos jsem se konference zúčastnil a musím říct, že zážitek byl opět neuvěřitelný. BTC Prague se stává stále důležitější událostí v kryptoměnovém světě a letos se ukázalo, proč tomu tak je.

Konference přilákala tisíce návštěvníků z celého světa, od nadšenců do kryptoměn až po profesionály a odborníky na blockchainovou technologii. Program byl plný přednášek, panelových diskuzí a workshopů, které pokrývaly široké spektrum témat od základů bitcoinu až po pokročilé techniky zabezpečení a budoucnost decentralizovaných financí (DeFi).

Jedním z hlavních lákadel byla možnost setkat se s významnými osobnostmi kryptoměnové scény. Mezi řečníky nechyběli zakladatelé úspěšných blockchainových projektů, významní investoři a analytici, kteří sdíleli své názory na současný stav a budoucí směřování kryptoměnového trhu. Bylo inspirující slyšet jejich příběhy a získat nové perspektivy na to, jakým směrem se bude kryptoměnový svět ubírat.

Velkou výhodou konference byla také možnost navázat nové kontakty. Networkingové akce, které se konaly po celý den i večer, byly skvělou příležitostí k setkání s lidmi podobného zaměření. Diskuze s ostatními účastníky byly často stejně hodnotné jako samotné přednášky. Výměna zkušeností, tipů a rad přinesla nové poznatky a nápady, které mohou být užitečné pro další rozvoj v oblasti kryptoměn.

Jedním z vrcholů konference byla expozice firem, které představovaly své nejnovější produkty a služby. Od hardwarových peněženek a těžebních zařízení až po nové platformy pro obchodování a investování. Bylo fascinující vidět, jak rychle se technologie vyvíjí a jaké inovace přicházejí na trh.

BTC Prague opět ukázala, že je klíčovou událostí pro každého, kdo se zajímá o kryptoměny a blockchainovou technologii. Nejenže poskytla bohatý program plný informací a inspirace, ale také vytvořila prostor pro setkávání a sdílení mezi lidmi, kteří mají stejnou vášeň. Už teď se těším na příští ročník a na to, co dalšího přinese.

Trezor.io předvedl Safe 5. Braiins předvedli Mini Miner. Anycoin otevřel směnárnu DASE. Nakoupil jsem nějaké knížky, naposlouchal vědomosti na českém pódiu. Absolvoval setkání patronů Bitcoinovýho kanálu a pobavil se o ŠTOSUJ. Bitcoin je technologie budoucnosti.

BTC Prague
ICT man
Born to fix the money