Nastal čas na další dobrodružství v péči o mé malé gekončíky, a tentokrát jsem se rozhodl udělat něco opravdu speciálního pro jejich nové terárium. S plnou dávkou nadšení jsem se pustil do práce a zvolil jsem jako hlavní stavební materiál polystyren. Ten nabízí nejen skvělé možnosti tvorby, ale také skvělou izolaci.

Každý kousek polystyrenu jsem pečlivě přilepil do skleněného terária a postupně vytvářel nové prostředí pro své malé exotické společníky. Pro osvětlení jsem zvolil moderní LED diody, které nejenže zajistí dostatečné světlo pro rostliny.

Abych zajistil optimální teplotu v teráriu, umístil jsem topný kámen na 12V a přidal speciální objímku pro výhřevnou žárovku. Celý proces výstavby trval několik měsíců a téměř celé léto jsem strávil zdokonalováním každého detailu, vrstvu po vrstvě.

Po opakovaných nátěrech cementovým potěrem jsem výsledek dokončil barvou a na dno terária jsem přidal topný kámen pro dodatečné pohodlí. I když to byla náročná práce, výsledek za to rozhodně stál. Nové terárium pro mé gekončíky vypadá fantasticky a jsem nadšený, že jsem jim mohl vytvořit domov, ve kterém se budou cítit jako doma.