Pro mě, jako technologického nadšence, bylo rozhodnutí vstoupit do světa Applu značným krokem. Po dlouhém zvažování a touze po nových zážitcích jsem se konečně rozhodl objednat svůj první Mac. S nástupem třetího tisíciletí jsem začal cítit potřebu prozkoumat nové technologie, a tak jsem se rozhodl pro model Mac mini.

I když Mac mini není nijak velký, pro mě to představuje významný milník v mé cestě do světa Applu. Zvolil jsem si model s procesorem Core-i5, grafikou ATI Radeon HD 6630M s vlastní pamětí 256MB, 4GB DDR3 pamětí a 500GB diskem. Samozřejmostí je operační systém OS X Lion v češtině.

Na základě mých předchozích zkušeností s SSD disky ve Windows 7 jsem se rozhodl pro upgrade. Objednal jsem si SSD disk A-DATA o kapacitě 120GB a dva moduly paměti DDR3 o velikosti 4GB. Až mi dorazí objednané položky, plánuji ihned rozbalit svůj nový Mac mini a provést výměnu disku a pamětí. Nemohu se dočkat, až uvidím, jak můj nový počítač rozproudí s těmito vylepšeními a přinese mi ještě lepší uživatelský zážitek.