Od ledna 2011 rozšiřujeme nabídku našich služeb o technologie virtualizace na straně serveru pomocí hypervizoru společnosti VMware. Tato technologie umožňuje využívat své serverové prostředky efektivněji a flexibilněji, což přináší řadu výhod a úspor.

Díky virtualizaci serverů mohou firmy začít bez nutnosti větších investic do softwaru. Pro začátek je možné úspěšně využívat bezplatnou verzi produktu VMware ESXi, což je vhodné pro malé firmy. Tímto způsobem mohou malé a střední podniky také využívat moderní technologie a zlepšovat efektivitu svých IT systémů.

Jedním z hlavních benefitů virtualizace serverů je možnost konsolidace. Firma může nahradit několik fyzických serverů jedním výkonějším serverem. To umožňuje efektivnější využití hardwarových prostředků a snižuje náklady na provoz a údržbu IT infrastruktury. Díky menšímu počtu fyzických serverů lze dosáhnout úspor na nákladech za elektřinu a chlazení serverových místností.

Naše společnost se specializuje na implementaci a správu virtualizačních technologií. Máme bohaté zkušenosti s produkty společnosti VMware. Pomůžeme firmám využít výhody virtualizace a optimalizovat IT infrastrukturu. Bude tak efektivnější a zároveň plně funkční. S námi mohou firmy dosáhnout úspor a zlepšení výkonnosti svých IT systémů.