Naše agentura má tu čest oznamovat, že se stala oficiálním partnerem renomované společnosti Intel. Tato prestižní spolupráce byla zahájena dne 5. dubna 2013, kdy jsme se připojili k programu Intel® Technology Provider. Jako registrovaní členové tohoto programu máme privilegovaný přístup ke všem informacím poskytovaným společností Intel svým technologickým partnerům. To nám umožňuje být neustále informováni o nejnovějších produktech, inovacích a technologiích této významné společnosti.

Díky naší nové roli můžeme nabídnout veškeré inovace a produkty od společnosti Intel našim zákazníkům. Technologie této společnosti jsou v dnešní době všudypřítomné. Jejich procesory pohánějí většinu počítačů a serverů, které denně používáme. V roce 2012 se společnost Intel dokonce rozšířila i do segmentu trhu s mobilními telefony a tablety. Díky procesorům Atom je možné na těchto zařízeních provozovat plnohodnotný operační systém Windows 8, což představuje revoluční krok v oblasti mobilních technologií.

Jsme nadšeni, že můžeme přinášet tyto technologické inovace a pokroky našim zákazníkům. Naše spolupráce s Intel nám umožňuje poskytovat špičkové produkty a služby, které budou uspokojovat nejvyšší nároky našich klientů. Pokud máte zájem o nejnovější produkty a technologie od společnosti Intel, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám poskytli veškerou potřebnou podporu a poradenství při výběru technologických řešení, která budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám.