Společnost IBM nedávno uspořádala významné jednodenní školení s názvem IBM Univerzita. Bylo zaměřeno na osvětu a informování svých partnerů. Tato událost měla za cíl poskytnout účastníkům komplexní přehled o širokém spektru IT řešení založených na produktech IBM. To jsou IBM System x, IBM BladeCenter, IBM Pure Systems a IBM Storage. Účastníci získali cenné informace o nejnovější nabídce společnosti IBM v oblasti x86 serverů. To jim pomohlo lépe porozumět funkcím a možnostem těchto produktů.

Školení se odehrávalo formou přednášek a praktických ukázek, které poskytly účastníkům detailní vhled do technických aspektů a konfigurace IBM serverů a úložišť. Po ukončení intenzivního celodenního programu obdrželi účastníci certifikát od společnosti IBM. Ten oficiálně potvrdil jejich absolvování školení a získané znalosti v oblasti produktů IBM.

Mezi účastníky tohoto školení byla  i Agenturu BODYE, která se tímto stala partnerem společnosti IBM. Tato nová spolupráce významně rozšířila portfolio Agentury BODYE o nabídku IBM System x serverů. To nám umožňuje poskytovat zákazníkům ještě širší spektrum IT řešení a služeb.

Pokud máte zájem o další informace nebo se chcete dozvědět více o nabídce IBM System x serverů, neváhejte kontaktovat Agenturu BODYE. Jsou připraveni poskytnout veškerou podporu a odborné poradenství v oblasti IT infrastruktury a řešení založených na renomovaných produktech společnosti IBM.